printlogo


کد خبر: 160480تاریخ: 1397/4/21 00:00
مصاحبهقهرمان کشتی نوجوانان جهان:
به اندازه یک کارگر هم به ما توجه نمی‌کنند
دارنده مدال‌های طلا و برنز نوجوانان جهان و طلا و نقره آسیا و یکی از فرنگی‌کاران با آتیه ایران می‌گوید که، به اندازه یک‌ کارگر هم به ما توجه نمی‌شود.
محمد نصرتی درباره کسب مدال طلای رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی نوجوانان در کرواسی و ارزیابی خود از این رقابت می‌گوید: «سطح مسابقات بسیار بالا بود و همه مدعیان برای کسب بهترین نتیجه‌ به کرواسی آمده بودند. در وزن ۹۲ کیلوگرم نیز کشتی‌گیران روسیه و ترکیه حضور داشتند که به ترتیب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی اروپا را در کارنامه‌شان داشتند اما خدا را شکر می‌کنم که با کسب مدال طلا توانستم مزد زحمات خودم و مربیان تیم‌ ‌ملی را بگیرم.»
دارنده مدال‌های طلا و برنز نوجوانان جهان و طلای آسیا درباره پیروزی مقابل حریف روس در دیدار فینال در حالی که سه بر صفر از حریف عقب بود نیز توضیح می‌دهد: «فکر می‌کنم داوران اشتباه کردند چرا که من در حمله بودم اما اخطار کم کاری را به من دادند و وقتی در خاک‌ حریف قرار گرفتم او دو امتیاز دیگر گرفت و سه بر صفر پیش افتاد. پس از آن با تمام وجود کشتی گرفتم تا بازنده نباشم و طلای جهان از دستم نرود. وقتی هم‌تیمی‌هایم نیز با فریاد از من می‌خواستند غیرت نشان بدهم نیرویم چند برابر شد و سه امتیاز از حریف گرفتم و در نهایت قهرمان جهان شدم.»
او به وضعیت درآمدش نیز اشاره می‌کند: «ما هم وقتی برای کشور افتخار کسب می‌کنیم توقع داریم حداقل بتوانیم کمک حال پدر و مادرمان باشیم. یک ‌کارگر ماهی دو تا سه میلیون حقوق می‌گیرد اما مسوولان شهریار به اندازه کارگر هم به امثال من که چندین‌ماه در اردوهای تیم‌ ‌ملی هستیم توجه نمی‌کنند. من در کنار کشتی هر وقت بتوانم و در اردو نباشم و فرصت کنم، کارگری هم می‌کنم تا کمک حال خانواده‌ام باشم.»
 


Page Generated in 0.0071 sec