printlogo


کد خبر: 160478تاریخ: 1397/4/21 00:00
سعید آذری: استقلال مرتضی تبریزی را می‌خواهد
سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن درباره اینکه شنیده می‌شود باشگاه ذوب‌آهن برای صادر کردن رضایتنامه مرتضی تبریزی برای حضور در استقلال مبلغ هنگفتی را درخواست کرده می‌گوید: «اصلا چینن مساله‌ای درست نیست و اینها شایعه و دروغ است. استقلالی‌ها برای تبریزی به ما نامه زدند و به صورت رسمی او را می‌خواهند البته اولویت ما فروش بچه‌ها به خارج از کشور است اما در مجموع در جلسه هیات مدیره پیشنهاد باشگاه استقلال را مطرح می‌کنیم تا ببنیم چه می‌شود.»
مدیر عامل باشگاه ذوب‌آهن در پاسخ به اینکه آیا امکان دارد این باشگاه با جدایی تبریزی موافقت کند اینطور می‌گوید: «همه اینها به نظر هیات مدیره بستگی دارد، باید ببینیم چه می‌شود.» او مدعی است که سرمربی تیم هم به زودی نظر نهایی‌اش را در این باره اعلام می‌کند: «نمازی هم در جلسه هیات مدیره حاضر می‌شود تا گزارش کار بدهد. همان جا بحث استقلال را مطرح می‌کنیم تا ببینیم اوضاع به چه منوال پیش می‌رود.»


الیاسی: ترابی با تراکتورسازی قرارداد دارد


عباس الیاسی سرپرست باشگاه تراکتورسازی درباره تسویه حساب به موقع با مربی قبلی می‌گوید: «ارطغرل ساغلام نیم‌فصل لیگ هفدهم جذب شد و او قصد داشت امسال از تیم برود، نوع قراردادی که با این مربی بسته شده بود به شکلی بود که اگر ۱۰۰ دلار از مبلغ قرارداد او می‌ماند باید ۵۰۰ هزار دلار جریمه می‌دادیم. سعی کردیم براساس بودجه باشگاه کار را پیش ببریم. زنوزی حرف خوبی می‌زند، متأسفانه به صفرهایی که مقابل قرارداد گذاشته می‌شود تعلق نداریم و انگار تعهدی نیست. این تفکر وجود دارد که وقتی من می‌روم دیگر مشکلات مربوط به فردی است که در آینده می‌آید. فقط به این فکر می‌کنیم که سریع قراردادی ببندیم و کار را پیش ببریم، باید حواس جمع بود، در بخش خصوصی این مشکلات کمتر می‌شود، ما قراردادی می‌بندیم و بعد به دنبال این هستیم که چطور آن قرارداد را نفی کنیم.» او از انتقال امتیاز گسترش به ماشین سازی خبر می‌دهد. «ما در حال انتقال گسترش فولاد به ماشین‌سازی هستیم. درست است که الان بازیکنانی مثل سیدی و نقی‌زاده از گسترش به ما اضافه شدند اما اگر بدانیم این تیم‌ها نیاز به تقویت دارند آنها را حمایت می‌کنیم. باید نگاه‌ها به سمت فیرپلی برود. شما مطمئن باشید بازیکنی که به خاطر ۲۰۰ میلیون به جای دیگری می‌رود در آن تیم جدید هم تمام تمرکز خود را نمی‌تواند معطوف به کارش کند و دائم نگاهش به پیشنهادهای بهتر و بیشتر است. البته اگر آن مقدار پول بیشتر را پرداخت کنند.» آنها همچنان مهدی ترابی را بازیکن خودشان می‌دانند. «ما روی ترابی حساب کردیم. ما قرارداد ترابی را هم به زنوزی ارائه کرده بودیم و پیگیر این موضوع هستیم.»

 


Page Generated in 0.0056 sec