printlogo


کد خبر: 160473تاریخ: 1397/4/21 00:00
لیگ یکحسینی: بازیکن سفارشی نمی‌گیرم
سیدمجتبی حسینی سرمربی پیشین تیم فوتبال مس کرمان درباره جدایی‌اش از این تیم می‌گوید: «این اتفاق برای من ناراحت‌کننده بود. من قبلا چند پیشنهاد داشتم که آنها را از دست دادم. تصور نمی‌کردم در مس این شرایط برایم ایجاد شود. من یک کار تمیز و مهم را شروع کردم اما به یکباره تغییرات مدیریتی ایجاد شد. این مسائل را هیچ کجای دنیا مشاهده نمی‌کنید.
کارنامه من مشخص است و فکر می‌کنم دیگران می‌توانند در مورد اتفاقات اخیر قضاوت کنند. من از مدیران قبلی مس ناراحت هستم که به من نگفتند در این باشگاه چه خبر است. البته آنها جایگاه محکمی نداشتند و در نهایت کنار رفتند.»
حسینی در واکنش به صحبت‌های نادر دست‌نشان که گفته است بین باشگاه و حسینی اختلاف‌هایی وجود داشته، اینطور می‌گوید: «نمی‌خواهم در مورد همکارم صحبت کنم و فکر می‌کنم مردم همه چیز را می‌دانند. من در مربیگری از اصول خود عقب‌نشینی نمی‌کنم. من مربی نیستم که بخواهم به صورت سفارشی بازیکن بگیرم و در این مدت هم که در مس بودم تلاش کردم تا بازیکنان باکیفیتی را به این تیم بیاورم. اینکه یک بازیکن قدیمی بخواهد برای تیم تصمیم بگیرد، فقط در فوتبال ایران دیده می‌شود، ولی من حاضر نیستم با هر شرایطی کار کنم و مربی نیستم که بازیکن سفارشی بگیرم.
اگر دیگر مربیان و همکاران من هم حاضر نباشند با هر شرایطی کار کنند، دیگر شاهد این اتفاقات نخواهیم بود. فقط امیدوارم کمیته‌های اخلاق و انضباطی، به این مسائل ورود کنند تا چنین اتفاقاتی دیگر برای مربیان رخ ندهد.»

 روانخواه سرمربی جدید نیروی زمینی
امیدرضا روانخواه سرمربی سابق سپیدرود بعد از نشستی که با مدیران باشگاه نیروی زمینی داشت هدایت این تیم دسته دومی را برعهده گرفت تا بار دیگر به عرصه مربیگری بازگردد.
روانخواه با امضای قراردادی رسما به‌عنوان سرمربی نیروی زمینی در لیگ دسته دوم معرفی شد بلکه بتواند این تیم نظامی قدیمی پایتخت را به جایگاه اصلی خود بازگرداند.

اردوی ملوان در اردبیل
کاروان تیم فوتبال ملوان صبح روز چهارشنبه شهر بندرانزلی را برای برپایی اردوی ۸ روزه به سمت اردبیل ترک کرد.
حجت صدقی – حسن پورحمیدی – حمید رضا فتحی – وحید حیدریه – علیرضا دغاغله – محمد مهدی مرادی – مهیار نوری – عظیم گوگ – سعید سالارزاده – امیر مهدی جانملکی – احسان پورغلامی – پوریا غلامی – دانیال ماهینی – پرهام صیاد بورانی – محمد رضا نقدی پور – علی آستانی – ارسلان تفضلی – میلاد  احمدی – محمد پور رحمت‌ا... – شهاب زندی – محمد رضا محرمی – فربد بلوک باشی – حمید خدابنده لو – امین جهان‌عالیان – خشایار زبرجد – مهدی هاشمی‌نژاد – حسام یعقوبی – حسام سلطان پور – علی عابدی – بابک مرادی – علی فاطمی و شهریار مغانلو، ۳۲ بازیکنی هستند که تیم فوتبال ملوان را در این اردو همراهی می‌کنند.
کاروان تیم فوتبال ملوان در این اردو علاوه بر انجام تمرین‌های بدنی و تاکتیکی دو بازی تدارکاتی در برنامه خود خواهد داشت.
 


Page Generated in 0.0051 sec