printlogo


کد خبر: 160467تاریخ: 1397/4/21 00:00
اردوگاه آبیالفتح مراکش حریف تدارکاتی استقلال
در ترکیه
 رسانه‌های عرب زبان از رویارویی باشگاه مراکشی با استقلال ایران در اردوی آماده‌سازی ترکیه خبر دادند. یک روز بعد از سفر پرماجرای استقلال به ترکیه برای برپایی اردوی پیش فصل، رسانه‌های عرب زبان حاشیه خلیج فارس از احتمال رویارویی این تیم پرطرفدار ایران با باشگاه مطرح مراکشی خبر دادند.
 به نوشته سایت‌های عربی، الفتح مراکش که همزمان با استقلال در یکی از اردوگاه‌های حومه استانبول اردو زده است طبق مذاکرات انجام شده برای انجام دیداری تدارکاتی با حریف ایرانی به توافق رسیده است که این بازی عصر روز دوشنبه در یکی از ورزشگاه‌های استانبول برگزار خواهد شد.
 به این ترتیب شاگردان شفر بعد از پنج روز تمرین در ترکیه نخستین بازی تدارکاتی خود را مقابل حریفی مراکشی برگزار خواهند کرد.

مصدومیت آقاخان جدی نیست
 هافبک جدید استقلال به زودی درمان خود را در کلینیک باشگاه آغاز خواهد کرد. مرتضی آقاخان در تمرین هفته گذشته استقلال مچ پایش مصدوم شد و در این مدت چون آزمایش پزشکی نداده بود، درمان خود را در کلینیک استقلال انجام نمی‌داد.
 با این حال آقاخان بعد از انجام آزمایش‌های پزشکی و تعیین تکلیف شدن وضعیت سلامتی‌اش به زودی در کلینیک باشگاه استقلال مراحل درمانی خود را پیگیری می‌کند.
 گفته می‌شود مصدومیت آقاخان زیاد جدی نیست و این بازیکن چند هفته دیگر در تمرین استقلال حضور پیدا خواهد کرد.
 


Page Generated in 0.0057 sec