printlogo


کد خبر: 160466تاریخ: 1397/4/21 00:00
جلسه گلایه‌آمیز منتظری با افتخاری در غیاب توفیقی
خط می‌دهند پژمان در انتقال امید به قطر نقش داشتهاگر می‌بینید پژمان منتظری همراه استقلال به اردوی ترکیه نرفته و در تمرینات این تیم شرکت نمی‌کند، این غیبت‌ها بی‌ارتباط با ناراحتی او از برخی عوامل باشگاه نیست. منتظری صبح دیروز در نشست با افتخاری حضور یافت و گلایه‌هایش را به مدیرعامل استقلال بازگو کرد تا شاید برای آقای مدیر روشن شود که چرا او در تمرینات شرکت نمی‌کند. مدافع باتجربه و جام جهانی دیده آبی‌ها برخلاف آنچه در برخی رسانه‌ها نوشتند از خلف وعده باشگاه استقلال در پرداخت مطالباتش ناراحت نیست. سابقه چندین ساله پژمان در استقلال هم این موضوع را ثابت می‌کند؛ او هیچ گاه بابت دیر پرداخت شدن مطالباتش از حضور در تمرین‌ها امتناع نکرده است اما آنچه باعث شده منتظری در تمرین‌های استقلال حاضر نباشد، خط‌دهی‌های سازمان یافته‌ای است که برخی در راستای تخریب او به رسانه‌های نزدیک به خود می‌دهند. منتظری هم از این ماجرا بو برده که برخی افراد سعی می‌کنند وجهه او را در رسانه تخریب کنند. اخیرا گروهی کوشیدند با استفاده از فضای مجازی او را نقش‌آفرین اصلی انتقال امید ابراهیمی به قطر جلوه دهند.
گفته می‌شود برخی از این افراد در باشگاه استقلال فعالیت می‌کنند و برای اینکه این بازیکن را رو به روی هواداران قرار دهند و ضعف خود در حفظ امید ابراهیمی را لاپوشانی کنند، این سناریو را درست کردند. حضور توأمان منتظری در زمانی که ابراهیمی برای عقد قرارداد نهایی با الاهلی در کشور قطر حضور داشت بر این شایعه قوت بخشید اما اصل ماجرا چیز دیگری بود و عزیمت منتظری به قطر اساسا یک سفر شخصی محسوب می‌شد و هیچ ارتباطی به ابراهیمی نداشت. امید ابراهیمی خودش مدیربرنامه دارد که از ماه‌ها پیش مقدمات پیوستنش به تیم الاهلی را فراهم کرده بود و حتی گفته می‌شود پیش از جام جهانی با این باشگاه به توافق نهایی رسیده بود. با این وجود حضور منتظری در قطر باعث شد تا ذهن خراب برخی عوامل به این سمت برود که او را در ماجرای انتقال ابراهیمی به الاهلی تاثیرگذار بدانند و مدتی در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها این خبر دست به دست می‌شد که مدافع آبی‌ها کار انتقال ابراهیمی به قطر را نهایی کرده است!
منتظری در نشستی که دیروز با افتخاری داشت به این مسائل اشاره کرد و حتی درباره پرداخت نشدن حقوقش هم صحبت‌هایی انجام داد و حتی از برخی افراد که در باشگاه استقلال مشغول به کارند گلایه کرد. جالب اینکه منتظری پیش از حضور در باشگاه استقلال از افتخاری خواسته بود پندار توفیقی در نشست حضور نداشته باشد که افتخاری هم خواسته مدافع آبی‌پوش را اجابت کرد و خود شخصا در جلسه حاضر شد. منتظری پس از نشستی که با افتخاری داشت باشگاه استقلال را ترک کرد اما مشخص نیست که او چه زمان در تمرین‌های استقلال شرکت می‌کند و آیا اساسا میلی به ماندن در این تیم دارد یا خیر. منتظری با یک پیشنهاد خوب داخلی مواجه است که از لحاظ مالی می‌تواند برایش بسیار خوب باشد با این حال او دوست ندارد که در سال‌های پایانی دوران فوتبالش، استقلال را ترک کند و به تیم دیگری برود. منتظری برای ماندن در استقلال البته شرط و شروطی هم دارد که در نشست دیروز با افتخاری به آنها اشاره کرده است و حال باید دید که مدیرعامل استقلال آیا می‌تواند این شروط را اجرایی کند یا خیر. منتظری فعلا دور از تمرین استقلال خواهد بود تا اگر شرایط مناسب شد به تمرینات این تیم برود. هرچند که ممکن است اتفاق ناخوشایندی برای هواداران استقلال هم رخ دهد و این بازیکن برخلاف میل باطنی‌اش و به دلیل همین حواشی که برایش ایجاد شده استقلال را به مقصد تیم‌های خارجی ترک کند.

 


Page Generated in 0.0054 sec