printlogo


کد خبر: 160465تاریخ: 1397/4/21 00:00
واکنشمظلومی: استقلال نباید منتظری
را راحت از دست بدهد
 پرویز مظلومی سرمربی استقلال در خصوص وضعیت فعلی باشگاه استقلال می‌گوید: «استقلال باید برای فصل جدید تیم خود را تقویت کند، بازیکنان خوبی به خدمت بگیرد و مطمئنا با برطرف شدن مصدومیت چند بازیکنشان فصل خوبی را در پیش خواهند داشت. کادر فنی استقلال باید جدا از بازیکنان باتجربه‌ای که به خدمت می‌گیرد، یک عده جوان را هم که پشتوانه تیم هستند جذب کند و با قراردادهای طولانی مدت از آنها به بهترین وجه استفاده کند، زیرا هم می‌تواند آنها را به تیم‌های دیگر قرض دهد و هم از آنان که بازیکنان باانگیزه‌ای هستند استفاده بهینه‌ای کند.»
مظلومی در خصوص جدایی امید ابراهیمی و ناراحتی هواداران هم می‌گوید: «باید به امید حق بدهیم، او در سال‌های آخر فوتبالش است و می‌تواند با حضورش در قطر تا حدودی مسائل مالی خود را حل کند. البته من اعتقاد دارم اگر مدیران باشگاه قبل از جام جهانی با بازیکنانشان قرارداد می‌بستند، در حال حاضر به چنین مشکلاتی برنمی‌خوردند.»
سرمربی سابق استقلال در ادامه می‌گوید: «مجید حسینی و امید ابراهیمی بازیکنانی بودند که در جام جهانی عملکرد خوبی داشتند و تیم‌های غیرایرانی خواستار آنها شدند. البته من شنیدم استقلال هم خوب پول می‌دهد ولی بعید می‌دانم بتواند همانند کشورهای عربی به بازیکنانش پرداختی داشته باشد.»
مظلومی در خصوص منتظری نیز اینطور اظهارنظر می‌کند: «استقلال نباید این بازیکن باتجربه را به راحتی از دست بدهد. او می‌تواند در طول فصل کمک موثری برای استقلال باشد و با رهبری خود در زمین، عصای دست کادر فنی خواهد بود.»
پیشکسوت استقلال در خصوص اعتراض هواداران نسبت به وضعیت موجود باشگاه نیز اینطور اظهارنظر می‌کند: «هواداران نگران نباشند. استقلال می‌تواند در لیگ داخلی موفق باشد. استقلال بزرگ است و به بازیکنان بزرگ نیاز دارد و مطمئنا باشگاه هم به دنبال این است که بازیکنان بزرگ خود را حفظ کند. اگر چه مدیران استقلال جواب تلفن من را هم نمی‌دهند اما امیدوارم تلاش کنند و یک استقلال موفق را در فصل آینده شاهد باشیم.»سوال روز


پرسشی که پاسخ مدیریت استقلال را می‌طلبد؛
حاشیه‌ها استقلال را به کجا می‌برد؟
 استقلال این روزها از شرایط آرمانی یک باشگاه مدعی برای فصل پیش رو فاصله گرفته و همین موضوع باعث شده تا هر روز شایعات عجیب و زیادی در مورد این باشگاه ایجاد شود. بازداشت وینفرد شفر در هنگام ورود به ایران در تاریخ سوم تیرماه از جمله این شایعات است که با گذشت دو هفته از این اتفاق به تازگی مطرح و منتشر شده است. سرمربی آلمانی استقلال به دلیل پرداخت نشدن مالیات قرارداد خود از سوی باشگاه استقلال در هنگام ورود به ایران بازداشت نشد اما همانگونه که خود و او مسوولان باشگاه اقرار کردند، پاسپورت شفر ضبط شد. این موضوع باعث عصبانیت شفر شده بود و البته مسوولان استقلال توانستند خیلی زود این مشکل را برطرف کنند اما بی توجهی به جزییاتی از این دست باعث شده تا استقلالی‌ها در کنار مشکلات روزانه خود، مشکلاتی از این دست نیز داشته باشند. مشابه این اتفاق برای دستیاران شفر نیز رخ داد و مدیران استقلال با چند تماس و نامه نگاری این موضوع را حل کردند و اگر چند روز زودتر برای این کار اقدام کرده بودند، شاید این مقدار خبر منفی ایجاد نمی‌شد. روز سه‌شنبه نیز استقلال در هنگام خروج با چند مشکل برای ویزای کار مربیان خارجی و البته خروج از کشور دو بازیکن سرباز خود رو به رو شد که این مشکلات نیز در کمتر از 30 دقیقه برطرف شد اما اگر این موضوع قبل از حضور آبی‌ها مورد بررسی قرار می‌گرفت، این میزان عصبانیت از شفر تبدیل به خبر اول رسانه‌ها نمی‌شد. مدیران استقلال باید در این روزها که هر اتفاق کوچکی می‌تواند برای این باشگاه دردسر‌ساز شود، به جزییاتی از این دست توجه بیشتری داشته باشند تا با بازگشت آرامش، استقلال بتواند در روزهای باقیمانده گام‌های درستی در بازار بردارد.


Page Generated in 0.0057 sec