printlogo


کد خبر: 160446تاریخ: 1397/4/21 00:00
نقل قول


تا روز آخر تیرماه برای آمادگی ورزشگاه وطنی فرصت است
بهروان: میزبانی در قائمشهر، حق نساجی است
آماده نشدن ورزشگاه وطنی قائمشهر و نامشخص بودن مکان برگزاری بازی نساجی مقابل ذوب آهن در نخستین هفته رقابت‌های لیگ برتر، اعتراض‌هایی را در پی داشته است. همین موضوع رییس هیأت فوتبال استان مازندران را بر آن داشته که درباره روند آماده سازی این ورزشگاه توضیحاتی ارائه دهد. غلامرضا بهروان در همین رابطه می‌گوید: « فکر می‌کنم ۳۱ تیرماه آخرین فرصت برای آماده شدن این ورزشگاه برای مسابقات لیگ برتر است. در چند روز گذشته نیز مهندس مهدی مسوول صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ از ورزشگاه بازدید کرد و از پیشرفت کار ابراز رضایت داشت. پیمانکار، استاندار و مدیرکل ورزشی استان همگی پیگیر امور هستند تا این ورزشگاه هرچه سریع‌تر آماده شود.» رییس هیأت فوتبال استان مازندران در مورد اینکه چقدر از کارهای عمرانی ورزشگاه باقی مانده است، توضیح می‌دهد: «ظرف یکی دو روز آینده دکل‌های نورافکن ورزشگاه و اسکوربورد ورزشگاه نصب و راه‌اندازی می‌شود. بخش اعظم سکوها آماده شده اما بازسازی رختکن‌ها هنوز کار دارد و من امیدوارم این ورزشگاه به موقع آماده برگزاری نخستین بازی نساجی در لیگ برتر مقابل ذوب‌آهن شود. حق نساجی است که در زمین خودش به میدان برود.»
بهروان در مورد اینکه در صورت آماده نشدن ورزشگاه وطنی قائمشهر نساجی در کدام شهر از ذوب‌آهن میزبانی خواهد کرد و این مساله مورد اعتراض سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن هم بود، توضیح می‌دهد:‌ «سعید آذری هم حق دارد که ناراحت باشد به هر حال او باید بداند تیمش در کدام ورزشگاه به مصاف حریف می‌رود اما خوشبختانه آب و هوای استان مازندران تقریباً یکسان است و اگر نساجی مجبور شود در خارج از شهر خودش بازی کند شرایط آب و هوایی در استان یکسان است. امیدوارم ورزشگاه به موقع آماده شود اما ورزشگاه دومی که باشگاه نساجی به ما اعلام کرده ورزشگاه شهدای ساری است که یک ورزشگاه تازه تأسیس است.»
او در مورد اینکه احتمال دارد نساجی در ورزشگاه تختی تهران به مصاف ذوب‌آهن برود، تأکید می‌کند: «به هر حال تیم نساجی در ورزشگاه کارگران تهران تمرین می‌کند اما به من در مورد بازی در ورزشگاه تختی تهران چیزی نگفته‌اند و بهتر است در این مورد از مدیریت باشگاه نساجی سوال کنید.»

 


Page Generated in 0.0060 sec