printlogo


کد خبر: 160445تاریخ: 1397/4/21 00:00
کورتوا: فرانسه ضدفوتبال بازی می‌کرد

تیبو کورتوا، دروازه‌بان بلژیک گفته فرانسه ضدفوتبال بازی کرد. او پس از شکست بلژیک برابر فرانسه گفت: «آنها یک تیم ضدفوتبال هستند. مهاجمشان تنها 30 متر با دروازه خودشان فاصله داشت.»
بلژیک در بازی قبل، برزیل را شکست داده بود و کورتوا گفته ترجیح می‌داد بلژیک به برزیل می‌باخت: «فرانسه با یک ضربه سر روی یک کرنر گل می‌زند و بعد هم کار دیگری به جز دفاع انجام نمی‌دهد. من ترجیح می‌دادم در یک ‌چهارم نهایی به برزیل می‌باختیم. حداقل اینکه آنها تیمی بودند که می‌خواستند فوتبال بازی کنند.»
 

 


 آزار: ترجیح می‌دهم
در این بلژیک بازی کنم تا در آن فرانسه!


ادن آزار، کاپیتان بلژیک گفته که تیمش نتوانست آن لحظه جادویی را مقابل فرانسه رقم بزند. آزار خطرناک‌ترین بازیکن بلژیک بود و پس از بازی گفت: «ترجیح می‌دهم با این بلژیک ببازم تا اینکه در آن تیم فرانسه باشم و پیروز شوم اما آنها دفاع قدرتمندی دارند و بسیار کارآمد بازی کردند. ما نتوانستیم نقطه ضعفشان را پیدا کنیم. ما نیاز به لحظه‌ای جادویی داشتیم تا گل بزنیم اما چنین لحظه‌ای برای ما پیدا نشد. تیم بلژیک رویایی بازی کرد و مقابل تیمی حذف شد که منسجم‌تر از ما بازی می‌کرد.»
آزار با وجود آنکه بلژیک نتوانست به فینال برسد، گفت: «ما نشان داده‌ایم که تیم بسیار زیبایی هستیم. ما می‌توانیم به آنچه به دست آورده‌ایم افتخار کنیم. به‌عنوان کاپیتان، خوشحالم که عضوی از این تیم هستم.»


Page Generated in 0.0057 sec