printlogo


کد خبر: 160438تاریخ: 1397/4/21 00:00
امباپه: حتی در رویاهایم تصور فینال جام جهانی را نداشتم

کیلیان امباپه گفته حتی در دورترین رویاهایش هم تصور نمی‌کرد که با فرانسه به فینال جام جهانی برسد. امباپه مقابل بلژیک نمایشی عالی داشت و شش فرصت برای تیمش ساخت. این بازیکن 19ساله می‌گوید خوشحال است که در نخستین حضورش در تیم فرانسه، کمک کرده که تیمش به فینال جام جهانی راه یابد: «باورکردنی نیست. این بهترین رویا است. این رویای آینده است. این یعنی همه چیز. من هیچ کلمه‌ای برای به زبان آوردن پیدا نمی‌کنم. حتی در دورترین رویاهایم هم چنین کاری را نمی‌توانم انجام دهم. من فرد رویاپردازی هستم، ولی چنین دستاوردی در رویای من هم نبود.
ما باید یک گام دیگر به جلو برداریم و به دستاوردی که داشته‌ایم افتخار می‌کنیم.»
امباپه با وجود نمایش‌های درخشانش، گفته که نمی‌تواند فعلا نامزد توپ طلا باشد: «یکی از ویژگی‌های خوب من این است که از قسمت سخت کار فرار نمی‌کنم و برای این گروه از بازیکنان می‌جنگم. اگر بتوانم با دویدن یا فریاد زدن به تیم کمک کنم این کار را انجام خواهم داد. من می‌خواهم فاتح جام جهانی شوم و توپ طلا مساله من نیست.»


مادر امباپه، ناراحت از دست نیمار و آلوز


مادر کیلیان امباپه گفته از رفتاری که در پاری‌سن‌ژرمن با پسرش می‌شود ناراحت است و به‌ویژه از دست دنی آلوز و نیمار شکایت دارد. این دو بازیکن مرتبا ظاهر امباپه را مسخره می‌کنند.
فائزه لاماری، مادر امباپه همچنین گفته که در فصل گذشته، پس از یک بازی، پسرش در رختکن با نیمار درگیری لفظی داشته است.
یکی از بزرگترین مشکلاتی که لاماری با رفتار نیمار و آلوز دارد این است که آنها پسرش را دست می‌اندازند و اسم این بازیکن 19ساله را دوناتلو گذاشته‌اند که یک شخصیت از کارتون «لاک‌پشت‌های نینجا» است. آنها در پاییز سال گذشته حتی یک نقاب دوناتلو را هم به امباپه دادند.
این موضوع در ابتدا به‌ عنوان شوخی مطرح شد اما امباپه از این موضوع خوشش نیامد. با این حال همچنان او را به این اسم صدا می‌زنند. پس از نمایش درخشان امباپه مقابل آرژانتین، آلوز به ‌جای آنکه او را تحسین کند در اینستاگرام نوشت: «دوناتلو عجب سرعتی دارد، نه؟!»
همچنین مشخص شده که پس از بازی پی‌اس‌جی با تولوز، امباپه با نیمار دعوا کرده است. امباپه از نیمار ناراحت بوده و گفته که نیمار از عمد به این بازیکن پاس نمی‌دهد. همین باعث شده که این دو درگیری لفظی پیدا کنند

 


Page Generated in 0.0055 sec