printlogo


کد خبر: 160430تاریخ: 1397/4/21 00:00
دل‌پیرو: آمدن رونالدو، انتقال بسیار بزرگی است
الساندرو دل‌پیرو گفته که کریستیانو رونالدو به دلیل جاه‌طلبی و اشتیاقی که دارد، بازیکنی مناسب برای یوونتوس است.
رونالدو با قیمت 100 میلیون یورو از رئال مادرید به یوونتوس پیوسته و قرار است سالانه 30 میلیون یورو دستمزد بگیرد. دل‌پیرو گفت: «این انتقال برای یووه، و برای فوتبال ایتالیا عالی است. این انتقالی بسیار بزرگ است و برای شهر تورین و فوتبال ایتالیا، تماشای بازی او فوق‌العاده خواهد بود.
به نظرم این انتقال باعث می‌شود سطح رقابت در ایتالیا بالاتر برود و اشتیاق تیم‌ها برای رقابت با یووه افزایش یابد. امروز مردم در سراسر جهان درباره یوونتوس، تورین و ایتالیا حرف می‌زنند، طوری که سال‌ها بود به این ترتیب حرف نزده بودند.
او بازیکنی است که می‌تواند از هر زاویه‌ای گل بزند و تکنیک بالایی هم دارد اما فراتر از جنبه‌های اقتصادی انتقالش، به نظرم او اشتیاق بالایی برای پیروزی به همراه خواهد آورد. اشتیاقی که او دارد، و اینکه او می‌خواهد بهترین باشد، نیروی محرکه او در کنار کیفیت بی‌چون‌وچرایش است.
یووه باشگاهی است که روی جزییات تمرکز دارد و می‌خواهد پس از کسب موفقیت، به دنبال موفقیت بعدی باشد. آنها همیشه سطح اهدافشان را بالاتر می‌برند و می‌خواهند معیارهای بالاتری داشته باشند. به این ترتیب رونالدو بازیکنی عالی برای آنها خواهد بود.
خوانده‌ام که او قصد دارد در نزدیکی زمین تمرینی کونتیناسا سکونت داشته باشد. تورین جاهای زیادی برای سکونت دارد که مناسب رونالدو باشد، از جمله در حوالی تپه‌ها.»
گفته می‌شود که آمدن رونالدو به معنای جدایی گونسالو ایگواین خواهد بود. دل‌پیرو می‌گوید: «پس از اینکه رونالدو را با قیمت 100 میلیون یورو و با دستمزد 30 میلیون یورو در سال می‌خرید، روشن است که باید برای او فضای کافی برای بازی ایجاد کنید. برایم چالش جالبی است که ببینم آنها چطور می‌توانند کنار هم بازی کنند. یوونتوس می‌خواهد فاتح لیگ قهرمانان شود، ولی نه فقط این، که می‌خواهد در سطح بزرگ‌ترین باشگاه‌های دنیا دیده شود. رونالدو وجهه سری آ و کالچو را در سطح دنیا بالا خواهد برد.»
 


Page Generated in 0.0051 sec