printlogo


کد خبر: 157993تاریخ: 1397/3/24 00:00
گزارش۹۵ درصد خواسته‌های برانکو را برآورده کردیم
گرشاسبی: از حامی مالی پول اضافه نگرفته‌ایم
کلیدی‌ترین حرف سرپرست باشگاه پرسپولیس این است که «تا اینجای کار 95 درصد خواسته‌های آقای برانکو را برآورده کرده‌ایم.»
حمیدرضا گرشاسبی با همین توضیح کوتاه، درباره فعالیت‌های نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس گفته: «در جذب بازیکن از دو منظر خیلی تحت فشار بودیم. یکی اینکه باید بازیکن را به باشگاه کشانده و در مورد جذب او و پیشنهادهای مالی‌اش مذاکره می‌کردیم و فشار اصلی هم این بود که کمتر بازیکنی می‌پذیرفت به خاطر شرایط خاص پرسپولیس و محرومیتش پای میز مذاکره با ما بنشیند. آنها به این فکر می‌کردند که تا شش ماه نمی‌توانند بازی کنند و همین پشیمان‌شان می‌کرد. با این حال ما تا جایی که می‌توانستیم، تلاش کردیم و تا الان 95 درصد خواسته‌های سرمربی را برآورده کرده‌ایم.»
آقای سرپرست سپس درباره بدهی‌های این باشگاه توضیح داده: «پرسپولیس 32 میلیارد تومان بدهی دارد که باشگاه در مذاکره با شاکیان توانسته این رقم را تا 27 میلیارد تومان کاهش بدهد. البته ما نمی‌خواهیم تقصیرات را گردن مدیران قبلی بیندازیم. قطعاً هر فردی در باشگاه پرسپولیس مسوولیت می‌پذیرد دوست ندارد با اقدامات نادرست کارها را خراب کند و دنبال پیشبرد کارهای اجرایی باشگاه است اما بعضی کارهای سلیقه‌ای چالش‌هایی را برای ما به وجود آورده که بعضاً قابل حل هستند. هر چند بعضی از آنها هم گره‌هایی دارند که فقط با دندان باز می‌شوند. به هر حال الان وظیفه ماست برای نجات پرسپولیس با چنگ و دندان بدویم تا به پرونده‌های مربوط به مطالبات باشگاه رسیدگی کنیم.»
در پایان، گرشاسبی پیشخور کردن بخشی از پول قرارداد فصل آینده با حامی مالی به خاطر پرداخت مطالبات آنتونی گولچ را رد کرده است: «نه، ما طبق برنامه و جدول پول‌ گرفته‌ایم، نه بیش از آن. کاری با باشگاه‌های دیگر ندارم اما من به خاطر اینکه الان کارهای باشگاه را پیش ببرم، از این کارها نمی‌کنم چون نمی‌خواهم برای مدیران بعدی مشکل‌تراشی کنم.»
 
سایپا پیشنهاد باشگاه پرسپولیس را قبول نکرد
سروش از نساجی به تیم برانکو می‌آید
آنچه پرسپولیسی‌ شدن سروش رفیعی را به تاخیر انداخته، همان یک نیم‌فصلی است که او یا باید در خانه سپری‌اش کند و یا در یک تیم دیگر. تیمی که قطعا سپاهان و تراکتورسازی نیست چرا که هیچکدام از آنها پیشنهاد سروش برای امضای قرارداد 6 ماهه را نپذیرفتند و به همین دلیل این بازیکن را از دست دادند. در واقع تنها نساجی بود که چنین شرطی را از رفیعی قبول کرد و حالا می‌گویند این بازیکن قرار است نیمه نخست فصل را در تیم تازه‌ صعودکرده مازندرانی‌ها بگذراند. خودِ سروش البته میلی به این کار ندارد و حتی چند روز پیش توافق را تکذیب کرد اما شنیدیم جواد نکونام قصد دارد هافبک فصل گذشته تیم الخور را راضی کند که برای یک نیم‌فصل هم شده، با نساجی قرارداد ببندد. سروش رفیعی هم البته این پیشنهاد را رد نکرده اما گفته که برای پوشیدن پیراهن نساجی اول باید با پرسپولیس به توافق برسد. اگر مدیران پرسپولیس بتوانند خواسته‌های او را برآورده کنند و پروفسور هم موافق باشد، سروش رفیعی نیم‌فصل اول برای نساجی بازی می‌کند و در زمستان که پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شد، به تیم برانکو برمی‌گردد. باشگاه پرسپولیس البته یک پیشنهاد ویژه هم برای سروش داشت که برای اجرا کردنش باید موافقت باشگاه سایپا را هم می‌گرفت. پیشنهادش این بود که سروش نیم‌فصل اول در سایپا بازی کند و در نیم‌فصل به همراه مهدی ترابی که قول داده‌اند تا آن موقع پول رضایتنامه‌اش را پرداخت می‌کنند، به پرسپولیس بیاید.
راهکاری که سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره‌اش گفته: «در این مورد اقداماتی انجام داده‌ایم اما تصمیم اصلی بر عهده باشگاه سایپا است. هر تصمیمی که این باشگاه در مورد ترابی بگیرد، برای ما قابل احترام خواهد بود.»
باشگاه سایپا اما قبول نکرده و از طرفی با توجه به سرباز شدن ترابی، این بازیکن احتمالا باید به تراکتورسازی برود.
.


Page Generated in 0.0056 sec