printlogo


کد خبر: 157983تاریخ: 1397/3/24 00:00
خبرکوتاه


پرسپولیس میهمان برانکو
اردوی ۱۲ روزه‌ای که پیش از این می‌گفتند برانکو خواهان برپایی‌اش در اوکراین شده، در زادگاه سرمربی پرسپولیس برگزار می‌شود. مرد کروات در سفر یک ماهه‌اش به کرواسی چند تا از کمپ‌های تمرینی این کشور را زیر نظر گرفته و تصمیم دارد پرسپولیس را پیش از فصل به کشور خودش ببرد. اردوی قرمزها از 8 تیر شروع می‌شود و چند بازی تدارکاتی هم در آن گنجانده شده که البته باید ببینیم از بین هموطنان او چه تیم‌هایی بازی مقابل پرسپولیس را قبول می‌کنند.

تمرین به جای جام‌ جهانی
سرمربی پرسپولیس برنامه سفرش به روسیه و تماشای بازی‌های جام جهانی را تغییر داد. برانکو ایوانکوویچ تصمیم گرفته بود سفری به روسیه داشته باشد و بازی‌های تیم‌‌ملی کرواسی را تماشا کند اما از آنجا که تمرین‌های پرسپولیس از شنبه‌ هفته آینده آغاز می‌شود، قید این سفر را زده و جمعه به تهران برمی‌گردد تا دوباره اختیار قرمزها را در دست بگیرد.

خارجی‌ها در راهند
همه مربیان و بازیکنان خارجی پرسپولیس روز جمعه در تهران خواهند بود اما نخستین گروهی که برمی‌گردد، کروات‌ها هستند. برانکو ایوانکوویچ که بعد از بازی برگشت برابر الجزیره همراه با برادرش زلاتکو، ایگور پانادیچ، مارکو استیلینوویچ و بوژیدار رادوشویچ تهران را ترک کرده بود، بامداد جمعه با همراهی آنها به ایران برمی‌گردد. گادوین منشا و بشار رسن هم همان روز اما چند ساعت دیرتر از کروات‌های پرسپولیس وارد ایران خواهند شد.
 
همنشینی گرشاسبی و برانکو
نخستین کاری که سرمربی پرسپولیس قرار است بعد از بازگشت به تهران انجام بدهد، دیدار با سرپرست این باشگاه است. برانکو بامداد جمعه به تهران می‌آید و پیش از ظهر همان روز نشستی ویژه با گرشاسبی خواهد داشت که در این همنشینی، قرار است برنامه‌های اردویی و نقل و انتقالاتی پرسپولیس را بررسی کنند.

برای دایی پول ندارند
علی دایی همچنان منتظر است و پرسپولیس بی‌پول. آنقدر که حمیدرضا گرشاسبی می‌گوید برای پرداخت طلب سه و نیم میلیاردی دایی هیچ پولی در حساب باشگاه نیست: «اگر پول داشتیم، اولویت‌مان پرداخت مطالبات علی دایی بود. او خودش هم می‌داند که وضعیت مالی باشگاه پرسپولیس چقدر نابسامان است. دایی مطمئن باشد چنانچه وضعیت‌مان اسفناک نبود، او را روی سرمان می‌گذاشتیم. هر چند همین الان هم پرداخت مطالبات معوقه ایشان جزو اولویت‌های ماست.»

 


Page Generated in 0.0052 sec