printlogo


کد خبر: 157972تاریخ: 1397/3/24 00:00
خبرکوتاه
مدیریت بسکتبال با سکوت خبری
 و در‌های بسته
این روزها و در حالی که چندین هفته از آغاز اردوی تیم ملی می‌گذرد، ملی پوشان پس از برگزاری دو مسابقه در چین بار دیگر تمرین‌های‌شان را از سر گرفته‌اند. تمرین‌هایی که در سکوت خبری و همیشه پشت در‌های بسته برگزار می‌شود و اگر هم خبری به بیرون درز کند، خیلی خوشایند و خوش نیست!
چیزی شبیه به خبر مشکل حدادی و نرفتن به تمرین در برخی نوبت‌ها که البته طباطبایی به صراحت آن را تکذیب کرد و هرگونه مشکل با بازیکنان را نادرست دانست.
با این حال شنیده‌ها حاکی از جلسه رییس فدراسیون با حدادی و صمد نیکخواه دارد. جلسه‌ای که مشخص نیست به چه منظور انجام شده و آیا ارتباطی به دلخوری‌های بازیکنان دارد یا خیر.
از طرف دیگر عدم اجازه کادرفنی و فدراسیون به خبرنگاران برای پوشش خبری تمرین‌های تیم ملی و حضور در جلسات تمرینی، این شائبه‌ها را بیشتر می‌کند و این گمانه را مطرح می‌کند که به طور قطع مشکلات جدی وجود دارد که نباید خبرنگاران آنها را از نزدیک ببینند و مخابره‌اش کنند. تصمیم و رویه‌ای که تجربه نشان داده هیچ‌گاه به طور کامل جواب نمی‌دهد و بستن در‌ها و نگذاشتن راه خروجی، مشکلات جدی را در ادامه به همراه می‌آورد.
رویه‌ای که طباطبایی در ماه‌های مدیریتش پیش گرفته، بیشتر بر منوال همین سکوت خبری و عدم پاسخگویی در زمان مناسب بوده که در این ماجرا هم ادامه دارد.

13 تیر، نشست سجادی با روسای فدراسیون‌ها
کادر سرپرستی اعزامی به بازی‌های آسیایی 13 تیر با روسای فدراسیون‌ها جلسه برگزار می‌کنند. در راستای هماهنگی هر چه بیشتر جهت اعزام کاروان ورزشی به بازی‌های آسیایی جاکارتا 2018 روز چهارشنبه 13 تیرماه نشست مشترکی با حضور نصرا... سجادی سرپرست کاروان اعزامی و مسوولان کمیته‌های مختلف، کادر سرپرستی و روسای فدراسیون‌ها در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود.
همچنین یک هفته بعد از برگزاری این نشست جهت هماهنگی هر چه بیشتر، نشست مشترکی نیز با حضور سرپرستان تیم‌های ورزشی اعزامی به جاکارتا و کادر سرپرستی کاروان اعزامی برگزار خواهد شد.
 
برنامه جدید پیش روی دختران والیبال در ویتنام
رقابت ایران برابر هند در یک هشتم
با پایان مرحله مقدماتی رقابت‌های والیبال دختران زیر 19 سال آسیا، برنامه مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد. به گزارش خبرگزاری فارس، با پایان مرحله مقدماتی مسابقات والیبال دختران زیر 19 سال آسیا، تیم‌های شرکت‌کننده دیروز استراحت کردند تا امروز (پنج‌شنبه) در مرحله یک‌هشتم نهایی به مصاف حریفان بروند.
تیم ملی کشورمان با ثبت 2 پیروزی مقابل هنگ‌کنگ و ماکائو و یک شکست مقابل استرالیا به‌عنوان صدرنشین به مرحله بعد راه یافت و حالا در این مرحله امروز مقابل هند قرار می‌گیرد. ملی‌پوشان والیبالیست کشورمان در صورت برتری در این دیدار به جمع 8 تیم برتر آسیا راه پیدا می‌کنند. تیم ژاپن به‌عنوان صدرنشین گروه A به مرحله یک چهارم راه یافته و ایران در صورت برتری در بازی فردا مقابل هند، باید مقابل تیم قدرتمند ژاپن به میدان برود.
برنامه کامل رقابت‌هایی که امروز برگزار می‌شود، به این ترتیب است:
هند...................................................................................................................... ایران
ویتنام ............................................................................................................ نیوزیلند
چین‌تایپه.......................................................................................................... ماکائو
تایلند ............................................................................................................ سریلانکا
قزاقستان ....................................................................................................... استرالیا
چین .................................................................................................................. مالزی
کره جنوبی .............................................................................................. هنگ‌کنگ

 


Page Generated in 0.0056 sec