printlogo


کد خبر: 157968تاریخ: 1397/3/24 00:00
مصدومیت عجیبی که خوب نشد
معنوی‌نژاد به لیگ ملت‌ها نمی‌رسد


فیزیوتراپ تیم ملی والیبال در آستانه بازی‌های هفته چهارم لیگ ملت‌ها، از ابهام در رسیدن موسوی به هفته پنجم و نرسیدن معنوی‌نژاد به این رقابت‌ها خبر می‌دهد.
سیامک افروزی با اشاره به آخرین وضعیت محمد جواد معنوی‌نژاد که قبل از آغاز لیگ ملت‌ها از ناحیه کمر دچار مشکل شد، می‌گوید: «او در تمام این مدت زیر نظر پزشکان بود و متاسفانه بعید به نظر می‌رسد که به بازی‌های لیگ ملت‌ها برسد.»
افروزی در شرایطی از غیبت معنوی‌نژاد خبر می‌دهد که پیش از این گفته شده بود او دو هفته اول را استراحت خواهد کرد و از هفته سوم به بعد می‌تواند برای تیم ملی بازی کند! حالا اما او لیگ ملت‌های والیبال را به طور کلی از دست داده اما شایعاتی درباره حضورش در تیم ب و شرکت در بازی‌های آسیایی جاکارتا شنیده می‌شود! شایعه‌ای که هنوز مشخص نیست چه سرنوشتی پیدا کند.
فیزیوتراپ تیم والیبال در خصوص آسیب‌دیدگی سید محمد موسوی مدافع میانی تیم ملی از ناحیه زانو در هفته دوم نیز توضیح می‌دهد: «به او دو هفته استراحت داده‌ایم و برای مشخص شدن رسیدن او به بازی‌های هفته پنجم در تهران باید از این بازیکن آزمایش پرش بگیریم که در صورت جواب دادن تکلیفش روشن خواهد شد.»
افروزی در ارتباط به مشکل پیش آمده برای امیر غفور در هفته سوم از ناحیه مینیسک زانو در روسیه هم اشاره می‌کند: «خوشبختانه مصدومیت او‌ خیلی حاد نبود و وی به بازی‌های هفته چهارم می‌رسد اما بقیه بازیکنان فعلا مشکلی ندارند و با قدرت در تمرین‌ها شرکت دارند.»

 


با اعلام مالک باشگاه
‌شیمیدر به بسکتبال برمی‌گردد
یکی از معدود اسپانسرهایی که در سال‌های اخیر وارد بسکتبال شد شیمیدر بود. تیم خصوصی که با قهرمانی در دسته اول سهمیه لیگ برتر را گرفت و در نخستین حضور لیگ برتری‌اش هم توانست روی سکوی سوم بایستد.
شیمیدری‌ها اما پس از دومین حضور لیگ برتری‌شان که البته نتیجه مد‌نظرشان را هم نگرفتند، به دلیل مسائلی که اختلاف با فدراسیون و عدم حمایت از جانب رییس قبلی عنوان شد، از بسکتبال رفتند و در فصل 96 شرکت نکردند.
مسوولان این تیم تهرانی که فعالیت خوبی در رده‌های پایه هم داشتند، پس از جنجال رسانه‌ای، بالاخره تهدیدشان را عملی کردند و فصل گذشته در لیگ حاضر نشدند. حالا اما اینطور به نظر می‌رسد که با رفتن مشحون از بسکتبال، دوباره میل به بازگشت در میان مدیران این تیم به‌وجود آمده و قرار است یک بار دیگر شیمیدر را در لیگ برتر بسکتبال ببینیم. درغوکاسیان، مالک این باشگاه، روز گذشته در گفت و گویی اعلام کرد که شیمیدر برای حضور در لیگ برتر 97 آماده است و می‌خواهد باز هم در این رده تیمداری کند.
شیمیدر در 2 سال حضورش در لیگ یک عنوان سومی را در کارنامه ثبت کرد و در فصل دوم هم نتوانست به نیمه نهایی برسد اما نارضایتی زیادی در میان بازیکنان و کادرفنی این تیم از مدیران آن به دلیل عدم پرداخت قراردادها به وجود آمد. بسیاری از بازیکنان پس از جدایی از این تیم، در مصاحبه‌هایی عجیب از رفتار غیرحرفه‌ای مدیران این تیم انتقاد کردند.
حالا باید دید که شیمیدر این بار با چه شیوه و هدفی وارد بسکتبال می‌شود. آیا قصد دارد در قامت یک مدعی لیگ‌برتری شود و یا داعیه استفاده از جوان‌ها را خواهد داشت.


Page Generated in 0.0055 sec