printlogo


کد خبر: 157957تاریخ: 1397/3/24 00:00
روبرتو کارلوس: برزیل با هدایت تیته عصاره‌اش را از دست داده است


روبرتو کارلوس دفاع چپ اسطوره‌ای برزیل و رئال مادرید می‌گوید که تیم ملی کشورش از زمانی که تحت هدایت تیته قرار گرفته است، روحش را از دست داده است اما از نظر ساختار دفاعی وضعیت بهتری پیدا کرده است. کارلوس در مسکو به رسانه‌ها گفت: «ما عصاره فوتبال برزیل را از دست داده‌ایم که آن فوتبال هجومی بود اما الان از نظر دفاعی سازمان‌یافته‌تر هستیم.»
کارلوس که سال 2002 به برزیلی‌ها برای کسب آخرین قهرمانی‌شان در جام جهانی تا به امروز کمک کرد، درباره تیمی که امسال به‌عنوان مدعی قهرمانی جام شناخته می‌شود و شانس خوبی برای پایان دادن به ناکامی‌هایش در این جام دارد، تأکید کرد: «امیدوارم ما یک بار دیگر قهرمان شویم چون از سال 2002 دیگر آن را نبرده‌ایم. معتقدم که امسال نوبت قهرمانی برزیل است و به نظر من این اتفاق شدنی است.»
برزیلی‌ها یکشنبه هفته آینده کارشان را در جام جهانی با مصاف با سوییس در شهر روستوف آغاز می‌کنند و استقبال گسترده مردم این کشور برای تماشای بازی‌های سلسائو سبب شده که دولت برزیل از بابت شدت افزایش مصرف برق نگرانی‌هایی داشته باشد. با این حال دولت برزیل اعلام کرده که آماده تأمین انرژی مورد نیاز مردم این کشور هنگام افزایش مصرف خواهد بود. چنین اتفاقی 4 سال پیش در جام جهانی برزیل هم رخ داد و برزیل وقتی که تیمش بازی داشت تا مرز فلج شدن پیش می‌رفت چون میزان مصرف انرژی در آستانه بازی‌ها به شدت افزایش پیدا می‌کرد که آن نتیجه هجوم مردم به یخچال‌ها برای مصرف نوشیدنی یا استفاده آنها از ماکروویو‌ها برای تهیه ذرت بو داده بود.
 
 


Page Generated in 0.0051 sec