printlogo


کد خبر: 157954تاریخ: 1397/3/24 00:00
خبردیه‌گو ریس فرصت بازی در جام جهانی را از
 دست داد
دیه‌گو ریس، بازیکن تیم ملی مکزیک به خاطر مصدومیت از ناحیه همسترینگ فرصت بازی در جام جهانی را از دست داد و جای خود در ترکیب آزتک‌ها را به اریک گوتیرس داد. مدافع تیم فوتبال پورتو با این مصدومیت وارد اردوی تیم ملی مکزیک شده بود و امید بود که بتواند خودش را به جام جهانی برساند اما او به هیچ یک از دو بازی دوستانه مکزیکی‌ها برابر اسکاتلند و دانمارک نرسید و به همین دلیل هم خوان کارلوس اوسوریو ترجیح داده که او را از اردوی تیم کنار بگذارد. او تا روز سه‌شنبه این هفته به ریس مهلت داده بود خودش را آماده کند اما نتایج تست‌هایی که از او گرفته شد، نتوانست نظر اوسوریو را جلب کند.

بلاتر دعوت پوتین برای حضور در جام جهانی را پذیرفت
سپ بلاتر، رییس سابق فیفا برای حضور در جام جهانی 2018 روسیه، از سوی ولادیمیر پوتین رییس‌جمهوری روسیه دعوت شده است و قصد دارد به این کشور سفر کند. طبق اعلام توماس رنگلی، سخنگوی بلاتر، این مرد سوییسی دعوت پوتین را برای شرکت در جام جهانی پذیرفته است و جزو میهمانان این تورنمنت خواهد بود، این در حالی است که او دو سال پیش با افشای فساد گسترده در کادر مدیریتی و اجرایی فیفا مجبور به استعفا از ریاست فدراسیون جهانی فوتبال شد و بعد از آن هم برای 6 سال از هرگونه فعالیت مدیریتی در حوزه فوتبال محروم شد. بلاتر82 ساله، 17 سال رییس فیفا بود و در همان مدت پیشنهاد روس‌‌ها برای میزبانی از جام جهانی 2018 پذیرفته شد.

بولت طرفدار چه تیمی است؟
اسطوره دو سرعت دنیا از تیم ملی فوتبال آرژانتین به‌عنوان تیم مورد علاقه خود در روسیه نام برد. یوسین بولت، سریع‌ترین مرد دنیا نیز یکی از چهره‌های سرشناسی است که در روسیه به سر می‌برد. او که علاقه زیادی به فوتبال دارد، درباره تیم مورد علاقه خود در جام جهانی گفت‌: من طرفدار تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین هستم و بر این باورم که این تیم شانس بالایی برای کسب عنوان قهرمانی دارد. بی‌صبرانه در انتظار شروع این بازی‌ها هستم. ستاره اهل جاماییکا ‌اضافه کرد: «برزیل هم نشان داده که تیم خوبی است. نیمار آماده است و یکی از بهترین بازیکنان جهان است.»
 


Page Generated in 0.0058 sec