printlogo


کد خبر: 157913تاریخ: 1397/3/24 00:00
مقصد بعدی، سپاهان قلعه نویی
خداحافظی کیانی از سرخ‌ها با پرچم زردبحث ماندن یا جدایی مهدی کیانی در تیم تراکتورسازی در یک هفته گذشته یکی از سوژه‌های نقل و انتقالاتی این باشگاه بوده است. کیانی با محمدرضا زنوزی مالک جدید باشگاه روابط خوبی ندارد و اختلاف‌های بین این دو نفر بعد از مصاحبه‌های شان شدیدتر هم شده است.
بعد از درگیری‌های رسانه‌ای کیانی با زنوزی و رسول خطیبی، شائبه جدایی این بازیکن از تراکتورسازی قوت گرفته است. این شائبه وقتی پررنگ‌تر می‌شود که کیانی با انتشار عکسی معنادار از هواداران تراکتورسازی خداحافظی کرده است.
کیانی که در این عکس پیراهن تراکتورسازی تبریز را بر تن دارد پرچم باشگاه سپاهان اصفهان را در دست گرفته تا به این طریق از هواداران تراکتورسازی خداحافظی کند.
مهدی کیانی که روز سه شنبه رسماً از باشگاه تراکتورسازی تبریز جدا شد، در آستانه عقد قرارداد با سپاهان قرار دارد. او با سپاهانی‌ها به توافق کامل رسیده و در حال حاضر فقط عقد قرارداد او با باشگاه اصفهانی
باقی مانده است.
قلعه نویی هم که روز سه شنبه میهمان تیم امید بود، در حاشیه تمرین و در پاسخ به این سوال که آیا برای جذب کیانی اقدام خواهد کرد یا خیر، اینطور می‌گوید: «وقتی کیانی با سپاهان صحبت کرد با زنوزی تماس گرفتم و گفتم خودت شخصاً با کیانی صحبت کن و این مساله را حل کنید. دوست نداریم کیانی جدا شود اما اگر او از تراکتورسازی جدا شد ما حتماً این بازیکن را جذب می‌کنیم. حداقل ۱۰ تیم‌ او را می‌خواهند. اگر جدا شود چرا ما او را نگیریم؟‌»
این بازیکن سابقه همکاری با امیر قلعه نویی را در دو برهه زمانی مختلف در تبریز دارد. آنها در نخستین دوره همکاری خود به شدت مشکل پیدا کردند و دعوای بین‌ طرفین سبب شد تا امیر قلعه نویی حدود ۵ ماه او را از تیمش کنار بگذارد اما در بازه زمانی دومی که قلعه نویی در تراکتور حضور پیدا کرد مهدی کیانی تبدیل به عصای دستش شد تا به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کنند.
حالا کیانی برای سومین بار قصد همکاری با قلعه نویی را دارد اما این بار خبری از همکاری در اردوگاه سرخ تبریز نیست. بلکه مقصد سپاهان است.

 


Page Generated in 0.0059 sec