printlogo


کد خبر: 155546تاریخ: 1397/2/27 00:00
آزار: چلسی باید بازیکنان خوبی بخرد
ادن آزار به این اشاره کرده که آینده‌اش در چلسی وابسته به این است که این باشگاه بتواند بازیکنان خوبی بخرد.
گفته می‌شود مقامات چلسی به دنبال آن هستند که آزار را ترغیب کنند قرارداد جدیدی به ارزش 300هزار پوند در هفته امضا کند. این ملی‌پوش بلژیکی هنوز با این قرارداد موافقت نکرده است و به این ترتیب شایعه شده که ممکن است در تابستان از چلسی برود. البته قرارداد فعلی او تا سال 2020 است.
رئال مادرید این بازیکن 27ساله را مدت‌هاست که می‌خواهد و منچسترسیتی هم به خرید این بازیکن سابق لیل علاقه دارد. آزار گفته که تصمیمش بستگی به این دارد که چلسی در هفته‌های آینده چه بازیکنانی را بخرد. او می‌گوید: «منتظر بازیکنان جدیدی هستم که فصل بعد می‌آیند. من می‌خواهم باشگاه بازیکنان خوبی بخرد، چون می‌خواهم فصل بعد لیگ برتر را فتح کنم.»
آزار همچنین گفته می‌داند که قرارداد بعدی‌اش یکی از آخرین قراردادهای دوران بازی‌اش خواهد بود: «به همین دلیل است که دارم سر فرصت فکر می‌کنم. این قرارداد خیلی مهم خواهد بود و باید به مسائل زیادی فکر کنم اما یک چیز قطعی است: اینکه در اینجا راضی‌ام.»
چلسی در دومین فصل آنتونیو کونته روزهای خوبی را سپری نکرد و در نهایت در لیگ پنجم شد و به لیگ قهرمانان نرسید. آزار با این حال می‌گوید که فینال جام حذفی مقابل منچستریونایتد آخرین بازی او برای چلسی نخواهد بود: «همانطور که بارها گفته‌ام، به نظرم فینال جام حذفی آخرین بازی من برای چلسی نیست. البته این آخرین بازی فصل من خواهد بود. پس از جام جهانی آماده فصل بعد خواهیم شد اما من که فکر می‌کنم همین‌جا خواهم بود. شنبه بازی بزرگی برگزار می‌شود. من تنها می‌خواهم پیروز شوم. ما چلسی هستیم و نیاز به قهرمانی داریم و در حال حاضر هیچ چیز نداریم.»

 


Page Generated in 0.0054 sec