printlogo


کد خبر: 155485تاریخ: 1397/2/26 00:00
شایان مصلح مهاجمی موثرتر از منشا

منشا به‌عنوان نخستین تعویضی و احتمالا مهم‌ترین تیر ترکشدان برانکو به بازی رفت. هر چند این تصمیم قبل از گل نوراللهی گرفته شده بود اما بعد از دریافت گل مساوی باز هم ناکارآمدی منشا بر همگان عیان شد؛ بازیکنی که با روزهای خوبش در پیکان و ماه‌های نخست حضورش در پرسپولیس تفاوتی وحشتناک دارد. در نقطه مقابل شایان مصلح را ببینید که از لیگ یک به‌عنوان مدافع چپ آمده اما وقتی در لحظات آخر و برای بازی مستقیم و سرزنی به خط حمله اضافه می‌شود چقدر موثر است. مصلح در همان زمان کوتاه دو ضربه سر خوب زد که یکی را خصیف از زیر طاق بیرون کشید دومی در ریباند گل صعود پرسپولیس را رقم زد. شاید واقعا خدا مصلح را دوست دارد که بعد از آن کار بزرگش مقابل الاهلی این بار در صعود پرسپولیس تاثیر داشت. او در لیگ هم مهم‌ترین گل نیم فصل اول را در جم به ثمر رساند و سخت نیست اگر بگوییم او مهاجم بهتر و موثرتری از منشاست.تکذیبیه رسمی وزارت ورزش: پولی به برانکو نداده‌ایم


با وجود تکذیب معاون مالی وزارت ورزش، معاونت توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه شایعه پرداخت پول به سرمربی پرسپولیس برای تبلیغ کالای ایرانی را دوباره تکذیب کرد.
تکذیبیه‌ای با این مضمون: «به اطلاع عموم رسانه‌ها می‌رساند با توجه به نشر اکاذیب از طریق جعل اسناد دولتی، وزارت ورزش و جوانان ضمن تکذیب این مکاتبه مراتب شکایت رسمی خود را از کسانی که مرتکب جعل و در ادامه نشر آن شده‌اند از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌نماید. نظر به جعل ناشیانه به عمل آمده توجه به نکات زیر ضروری است؛ امضای جعل شده حتی شبیه به امضای صاحب اصلی امضا نیست. مکاتبات وزارت ورزش صرفا از طریق اتوماسیون اداری ثبت، شماره و امضا می‌شود. دستور پرداخت در هر سند با قید شماره حساب رسمیت دارد. در تنظیم قراردادهای دولتی یک امضا رسمیت ندارد و کلیه قراردادها چند امضا دارند. هر گونه قرارداد با تبعه سایر کشورها، با هماهنگی دستگاه‌های ذیربط، مراحل قانونی خاص دارد. موضوع انتشار تبلیغات از مصادیق فعالیت وزارت ورزش و جوانان نیست و قید فوریت در مکاتبات صرفا از طریق مهر رسمی در صورت محرمانه بودن و چاپ در متن اعمال می‌شود.»
 


Page Generated in 0.0053 sec