printlogo


کد خبر: 155484تاریخ: 1397/2/26 00:00
خداحافظی احمدزاده تکذیب شد
پیشنهاد رسمی ندارد

درباره جدایی صادق محرمی آنقدر شنیده بودیم که با تماشای خداحافظی‌اش غافلگیر نشویم. خداحافظی فرشاد احمدزاده اما همه را شوکه کرد. پرسپولیسی‌ها هنوز سرمست صعود دوباره به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بودند که خبر رسید احمدزاده هم هوای رفتن در سر دارد و حتی در رختکن با هم‌‌تیمی‌هایش خداحافظی کرده است: «فرشاد احمدزاده خبر جدایی‌اش از پرسپولیس را تایید و برای این تیم در فصل آینده آرزوی موفقیت کرد.»
دلیلش شاید پست اینستاگرامی فرشاد بود که با انتشار عکس کادر فنی پرسپولیس با جام، از آنها و حمایت‌هایشان تشکر و برای پرسپولیس فصل آینده آرزوی موفقیت کرده بود. شایعه جدایی او را البته اواسط فصل هم شنیده بودیم اما این بار گفتند بعد از بازی با الجزیره خداحافظی کرده و قرار است تیم‌ بعدی‌اش را از لیگ‌های قطر، هلند، نروژ و یا سوئد انتخاب کند. البته که احمدزاده هم مثل هر بازیکن دیگری بی‌میل نیست دور از حاشیه‌های فوتبال ایران، فوتبال را به معنای واقعی‌اش تجربه کند اما جدایی او آنقدرها هم که می‌گویند، جدی نیست. به قول مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس: «خداحافظی فرشاد احمدزاده از پرسپولیس صحت ندارد.»
حتی مدیر برنامه‌های این بازیکن هم گفته که تکلیف او برای فصل آینده هنوز مشخص نیست. قرارداد احمدزاده به پایان رسیده و او حالا بازیکن آزاد است اما از آنجا که نامش در فهرست فصل آینده برانکو نوشته شده، مسوولان باشگاه پرسپولیس در تلاشند تا قرارداد او را تمدید کنند. این همان چیزی است که مدیر برنامه‌های این بازیکن گفته و تاکید کرده که: «احمدزاده بی‌میل نیست که فوتبال در خارج از کشور را تجربه کند اما هنوز هیچ پیشنهاد جدی و رسمی به دست این بازیکن نرسیده است.»


تماشاگران پرسپولیس؛ رویایی و وفادار مثل همیشه
رکورد این فصل زده شد
اما بیشتر از 80 هزار نفر بود

هواداران پرسپولیس روز 24 اردیبهشت 97 را تبدیل به یک روز بزرگ و به یاد ماندنی کردند.
شاید کسی تصور نمی‌کرد بعد از استقبال نسبتا سرد از بازی‌های مرحله گروهی که تعداد هواداران پرسپولیس از 35 هزار نفر بالاتر نرفت در این مسابقه ورزشگاه آزادی لبریز از تماشاگر شود.
عصر دوشنبه نیمه غربی تهران به خاطر این مسابقه ترافیک عجیب و غریبی داشت و تمام مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی قفل شده بود تا هواداران و اصحاب رسانه برای رسیدن به ورزشگاه زمانی طولانی در ترافیک گرفتار شوند و حتی برخی‌شان دقایقی از مسابقه را از دست بدهند.
هواداران پرسپولیس اما به خاطر احساس نیاز تیم‌شان به پشتیبانی و شرایطی که رقم خورده بود ورزشگاه را پر کردند و هزاران نفر به صورت سرپا بازی را تماشا کرده و تعداد بسیاری موفق به ورود به ورزشگاه نشدند. جالب اینکه فصل قبل هم پرسپولیس در چند بازی آسیایی بلیت طبقه دوم ورزشگاه را رایگان کرده بود اما این میزان از استقبال از مسابقه خانگی پرسپولیس هواداران این تیم را یاد بازی با بنیادکار (سال 88) و حتی الهلال در سال 70 می‌انداخت.
 جالب اینکه تعداد تماشاگران 80 هزار نفر اعلام شد و با همین عدد هم رکورد شکسته می‌شود اما تعداد واقعی هواداران خیلی بیشتر از این عدد بود. هواداران پرسپولیس با وجود شرایط سختی که تیم محبوب‌شان در آن گرفتار شده بود به توصیه‌های مهم باشگاه هم گوش دادند و خوشبختانه خبری از ترقه و نارنجک نشد.


 


Page Generated in 0.0054 sec