printlogo


کد خبر: 155481تاریخ: 1397/2/26 00:00
مصاحبهعلیپور: قطعا می‌مانم
بر خلاف شایعه‌هایی که درباره جدایی آقای گل از پرسپولیس و انتقالش به تیم‌های خارجی می‌شنیدیم، علی علیپور بعد از صعود پرسپولیس به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اعلام کرد که تصمیمی برای جدایی نگرفته است: «من با باشگاه قرارداد سه ساله دارم و قطعا فصل بعد هم در پرسپولیس خواهم ماند.» در ادامه، علیپور از پیروزی پرسپولیس برابر الجزیره گفت: «بازی، بازی خیلی سنگینی بود و بازیکنان حریف هم فقط قصد وقت‌کشی داشتند اما ما هدفی جز پیروزی نداشتیم. خوشحالم که توانستیم با حمایت هوادارانمان از سد این تیم اماراتی بگذریم و به مرحله بعد لیگ قهرمانان صعود کنیم.»
 
علوان‌زاده: این صعود حق‌مان بود
احسان علوان‌زاده در مورد پیروزی برابر الجزیره و صعود پرسپولیس گفته: «بازی خیلی خوب اما سختی بود. الجزیره بر خلاف بازی رفت خیلی دفاعی بازی کرد اما خدا را شکر ما توانستیم بازی را ببریم. خیلی هجومی بازی کردیم و اجازه خودنمایی به بازیکنان حریف ندادیم. البته نباید نقش هواداران را نادیده گرفت. با حمایت آنها توانستیم برنده از زمین خارج شویم و این صعود واقعا حق‌مان بود.» علوان‌زاده که مثل خیلی‌های دیگر به لطف محرومیت پرسپولیس ماندنی شده، در این رابطه هم گفته: «به قرارداد سه ساله‌ام با پرسپولیس پایبند هستم و دوست دارم بمانم. ان‌شاءا... که همینطور شود.»
 
منشا: هدف‌ فینال است
گادوین منشا که در بازی با الجزیره هم نتوانست کاری از پیش ببرد، درباره پیروزی و صعود پرسپولیس می‌گوید: «بازی خوبی انجام دادیم؛ هر چند در نیمه اول شانس‌های بیشتری برای گلزنی داشتیم. مرحله مهمی را پشت سر گذاشتیم اما هنوز کارمان تمام نشده و باید به فینال برسیم. باید مرحله به مرحله پیش برویم. به اندازه کافی فرصت ریکاوری داریم و باید خودمان را برای یک‌چهارم آماده کنیم.» منشا در مورد عملکرد داور و اعتراض پرسپولیسی‌ها هم می‌گوید: «من معمولا سعی می‌کنم در مورد داوری بازی‌ها صحبت نکنم. هر چند به عقیده خیلی‌ها شاید آن صحنه‌ها پنالتی بوده است.»


Page Generated in 0.0055 sec