printlogo


کد خبر: 155480تاریخ: 1397/2/26 00:00
خبرکوتاهتوهین تن‌کاته
سرمربی الجزیره در نشست خبری بعد از بازی با خبرنگاران درگیری لفظی پیدا کرد. این درگیری کار را به جایی رساند که نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا که وظیفه ترجمه حرف‌های تن‌کاته را به عهده داشت، از ادامه این کار خودداری کرد. در پایان نشست خبری اما همین نماینده به میان خبرنگاران آمد و گفت: «اگر بخشی از صحبت‌های سرمربی الجزیره را ترجمه نکردم، به این دلیل بود که حرف بی‌ادبانه‌ای خطاب به شما خبرنگاران ایرانی زد که حتماً این مساله را به کمیته انضباطی ای‌اف‌سی گزارش خواهم کرد.»

خوردبین آماده بازگشت
محمود خوردبین که به بهانه کمردرد سرپرستی پرسپولیس را به افشین پیروانی تحویل داده بود، حالا با محرومیت افشین، برای بازگشت اعلام آمادگی کرده است. او درباره شرایط جسمانی‌اش گفته: «خدا را شکر بهترم. الان می‌توانم بیرون بیایم و کمی راه بروم ولی باز هم باید ملاحظه کنم و فشار نیاورم. با این حال اگر باشگاه بخواهد حاضرم برگردم. اتفاقا دلم هم برای تیم و بچه‌ها خیلی تنگ شده. حتی می‌خواستم دوشنبه شب برای تماشای بازی پرسپولیس و الجزیره به ورزشگاه آزادی بروم اما هر کاری کردم، نتوانستم.»

هیجان‌زدگی رادو
آنچه تلویزیون از بازی پرسپولیس و الجزیره پخش می‌کرد، در حملات ناتمام قرمزها خلاصه می‌شد اما کمی آنطرف‌تر پشت دوربین، اتفاقاتی افتاد که از بین آنها فقط خوشحالی نکردن مسلمان به چشم آمد. غافل از اینکه دروازه‌بان کروات جنجالی به راه انداخته بود. بعد از گل اول پرسپولیس، بوژیدار رادوشوویچ با مشت‌های گره کرده به سمت نیمکت الجزیره رفت و همین حرکت او، آغازگر درگیری‌ها بود. او آخر بازی دوباره شادی‌اش را تکرار کرد و شاید اگر پرسپولیسی‌ها مانع او نمی‌شدند، با نیمکت‌نشینان الجزیره کتک‌کاری هم می‌کرد.

یک ماه تعطیلی
پرسپولیس صعود هم نمی‌کرد، باز همین یک ماه را برای استراحت فرصت داشت. بعد از پیروزی برابر الجزیره، برانکو و هموطنانش (زلاتکو، مارکو، پانادیچ و رادوشوویچ) راهی فرودگاه شدند و با پرواز ساعت 3 بامداد تهران را به مقصد استانبول و سپس کرواسی ترک کردند. بشار رسن هم بعدازظهر دیروز عازم سفر شد و گادوین منشا که خانواده‌اش هم در ایران کنار او هستند، دیرتر از بقیه از ایران می‌رود. با توجه به برگزاری جام جهانی، تعطیلات تابستانی پرسپولیس طولانی‌تر خواهد بود و خارجی‌ها یک ماه دیگر برمی‌گردند.


Page Generated in 0.0054 sec