printlogo


کد خبر: 155460تاریخ: 1397/2/26 00:00
صنیعی فر: فصل آینده جزو 7 تیم اول لیگ برتر هستیم
فرهاد صنیعی‌فر مالک باشگاه نساجی مازندران درباره برنامه‌هایش برای فصل آینده می‌گوید: «ما با کادر فنی در ارتباط هستیم و البته برنامه‌هایمان را طی روزهای ‌آینده جمع‌‌بندی خواهیم کرد. اگر قرار باشد با تفکر زنگ تفریح بودن به مسابقات برویم درست نیست، طی روزهای آینده بعد از جمع ‌بندی کادر فنی و مدیرعامل باشگاه در مورد تیم فصل آینده تصمیم‌گیری خواهیم کرد. ما تیم محکمی را روانه مسابقات فصل آینده می‌کنیم شما شک نکنید برنامه‌ای در پیش داریم که برای فصل آینده جزو 7 تیم اول لیگ باشیم.»
 او با اشاره به آماده‌سازی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر اینطور می‌گوید:«ورزشگاه در دست بازسازی است و چند روز پیش هم وزیر محترم ورزش و جوانان در قائمشهر حضور پیدا کرد و برای تجهیز ورزشگاه وطنی بودجه خوبی اختصاص داد. به هر حال همه پیگیر ورزشگاه وطنی هستند و اگر قرار باشد حداقل یک تیم حرفه‌ای را وارد مسابقات کنیم همه باید دست به دست هم بدهند تا نساجی در لیگ برتر موفق شود.»


آقای گل لیگ یک در خوزستان می‌ماند


فرشید پاداش مهاجم تیم شهرداری ماهشهر و آقای گل لیگ درباره شرایط تیمش در این فصل می‌گوید: «در اوایل فصل بسیار خوب نتیجه گرفتیم و حتی در پنج هفته اول صدرنشین بودیم که این مساله باعث شد توقعات از تیم ما خیلی بالاتر برود و انتظارات هواداران باعث شد استرس به تیم وارد شود که همین موضوع سبب شد چند هفته نتیجه نگیریم و بین موسوی سرمربی تیم و باشگاه اختلاف نظر و نهایتا قطع همکاری پیش آمد. پس از رفتن آقای موسوی ما دو سه باخت پشت سر هم آوردیم که با آمدن آقای مرزبان به‌عنوان سرمربی شرایط تیم روز به روز بهتر شد. انتصاب شهردار جدید در ماهشهر نیز در بهبود وضعیت تیم بسیار موثر بود زیرا وی کمک زیادی به تیم کرد. سیاست باشگاه از ابتدا ماندن در لیگ یک بود که خدا را شکر توانستیم از چند هفته قبل از پایان لیگ، ماندن خود را مسجل کنیم. شاید شرایط در ابتدا زیاد خوب نبود اما با آمدن شهردار جدید شرایط بهتر شد، در کل شرایط خیلی فوق‌العاده نبود اما به نسبت بسیاری از تیم‌های دیگر شرایط مالی بهتری داشتیم اما از نظر امکانات شرایط در ماهشهر خوب نبود به‌ ویژه اگر شرایط ورزشگاه ما را بررسی کنید متوجه می‌شوید این استادیوم در حد این تیم و مردم ماهشهر نبود. با وجود این شهرداری و پتروشیمی‌ها در ماهشهر باید کمک شود، این شهر یک استادیوم خوب داشته باشد.» به نظر می‌رسد او تصمیم دارد فصل آینده در یکی از تیم‌های جنوبی لیگ برتر بازی کند که در این باره می‌گوید: «در حال حاضر پیشنهادهایی دارم ولی همه چیز را به مدیر برنامه‌هایم سپرده‌ام و امیدوارم بهترین تصمیم را برای آینده‌ام بگیرم اما در کل دوست دارم در خوزستان بمانم.»
   


Page Generated in 0.0054 sec