printlogo


کد خبر: 155458تاریخ: 1397/2/26 00:00
واکنش

آماده مناظره با سرمربی تیم ملی هستم   
آذری: به کی‌روش گفتم عروسک خیمه شب بازی نیستم


سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان به صحبت‌های کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی درباره خودش و امیر قلعه‌نویی واکنش نشان داد. او از اینکه چرا این صحبت‌ها قبل از بازی حساس دیروز تیمش مطرح شده دلخور است. آذری می‌گوید: «ایشان در صحبت‌هایشان ادعا کرده‌اند که من در گفت‌وگوی تلفنی مشترک‌مان گفته‌ام امیر قلعه‌نویی باعث عدم حضور بازیکنان ذوب‌آهن در تیم‌ملی شده‌اند که من این مساله را به طور کامل تکذیب می‌کنم.»
 او حتی برای اثبات حرف‌هایش شاهد هم دارد:«البته من و آقای کی‌روش صحبت کردیم، نشان به آن نشان که بعد از آن مصاحبه‌ای که من داشتم و در آن از دعوت بازیکن مصدوم ذوب‌ به تیم‌ملی انتقاد کردم به من خبر دادند که آقای کی‌روش دنبال او می‌گردد و حتی با آقای فقیهی رییس دفتر من تماس گرفته بودند. من هم شماره ایشان را گرفتم و 45 دقیقه با هم صحبت کردیم. در ابتدای صحبتمان آقای کی‌روش از من سوال کرد این حرفی که زدی خط سرمربی شماست که من جواب دادم من عروسک خیمه شب بازی کسی نیستم. آدم مستقلی هستم، قهرمان ملی بودم و در این زمینه صاحبنظر هستم .»
 سعید آذری با اشاره به دعوت از بازیکن مصدومش به اردوی تیم ملی اینطور می‌گوید:«گفتم که شما نباید اکبر ایمانی را با توجه به مصدومیتش به تمرین ریکاوری تیم‌ملی دعوت می‌کردید تا آسیب‌دیدگی‌اش تشدید بشود. آقای آرین قاسمی به‌عنوان مترجم شاهد هستید.»
 او سرمربی تیم ملی را به مناظره دعوت می‌کند و می‌گوید:« هر وقت هم که خواستید می‌توانید رو در رو کنید و اصلا مناظره کنیم. من واقعا تعجب می‌کنم که این محتوای دروغ به زبان آقای کی‌روش آمده و از آن هم عجیب‌تر اینکه این مساله در شب بازی ما مقابل استقلال مطرح شده است. در حالی که اساسا حرف نادرستی است و همانطور که گفتم هر وقت آقای کی‌روش خواستند رو در رو کنیم.»

 


Page Generated in 0.0055 sec