printlogo


کد خبر: 154859تاریخ: 1397/2/20 00:00
پس از دریافت جایزه بازیکن ماه منچستریونایتد
پوگبا: خوشحالم که مورینیو هنوز مرا باور دارد

پل پوگبا، هافبک فرانسوی منچستریونایتد پس از بردن جایزه بهترین بازیکن این تیم در ماه آوریل، از سرمربی‌اش ژوزه مورینیو به خاطر اعتماد کردن به او تشکر کرد. بازیکن سابق یوونتوس برای کسب این عنوان رقبایی مانند آندر هررا و الکسیس سانچس داشت و در نهایت برای دومین بار در این فصل به‌عنوان بهترین بازیکن منچستریونایتد انتخاب شد. او دفعه قبل در ماه آگوست به‌عنوان بهترین بازیکن شیاطین سرخ معرفی شده بود.
پوگبا که در ابتدای سال 2018 دوران پرتلاطمی را در اولدترافورد سپری کرد و به سبب نمایش‌های ضعیفش از ترکیب اصلی شیاطین سرخ کنار گذاشته شد – حتی برخی ادعا کردند که میان او و مورینیو اختلافاتی هم به وجود آمده است و به سبب آن ممکن است با قراردادی 140 میلیون یورویی من‌یونایتد را ترک کند – در ماه آوریل 3 گل زد و دو گل ساخت و به این شکل اعتماد آقای خاص را دوباره جلب کرد.
پوگبای 25 ساله پس از قطعی شدن نایب قهرمانی تیمش در این فصل لیگ برتر گفت: «اینکه مربی‌ات به تو و بازیکنانش ایمان داشته باشد خوب است. مایلم از همه‌ آنهایی که مرا به‌عنوان بهترین بازیکن تیم انتخاب کردند تشکر کنم. الان برای من مهم‌ترین چیز این است که جام حذفی را ببریم. رخ دادن این اتفاق به نفع همه ما خواهد بود.»
اگر پوگبا به روند رو به رشدی که در پیش گرفته ادامه دهد، شیاطین سرخ می‌‌توانند به شکست دادن چلسی در فینال جام حذفی امیدوارتر شوند.

 


Page Generated in 0.0051 sec