printlogo


کد خبر: 148180تاریخ: 1396/11/28 00:00
لژیونراستراحت فریرا به پورعلی گنجی، ژاوی و بونجاح
اسوالدو فریرا، سرمربی السد قطر پیش از دیدار با العربی در لیگ قطر اعلام کرد که در این بازی تیمش با ترکیب اصلی به میدان نخواهد رفت تا به برخی بازیکنان پیش از دیدار با پرسپولیس استراحت بدهد.
فریرا در نشست خبری گفت: «ما در بازی با العربی تاکتیک چرخشی را میان بازیکنان نیمکت‌نشین مان اجرا خواهیم کرد و اکثر بازیکنان اصلی ما نیاز به استراحت دارند و در این بازی حضور نخواهند داشت. کار سختی را این هفته‌ها داریم اما می‌توانیم مقابل پرسپولیس برنده باشیم. بخصوص با حضور بازیکنانی چون ژاوی، بونجاح و مرتضی پورعلی‌گنجی.»
بازی السد با پرسپولیس سه‌شنبه (یک اسفند) در لیگ قهرمانان آسیا در دوحه برگزار می‌شود.

اعتراض المپیاکوس به کسر امتیاز
باشگاه المپیاکوس آتن اعتراض رسمی خود را به رای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یونان شامل کسر 3 امتیاز، برگزاری 2 بازی خانگی بدون تماشاگر و جریمه نقدی 90 هزار یورویی به خاطر اتفاقات بازی دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی این کشور برابر آاک  ارائه کرد.  هواداران المپیاکوس پس از این بازی که با شکست 2 بر یک یاران کریم انصاری‌فرد و احسان حاجی‌‌صفی پایان یافت ضمن ورود به زمین چمن ورزشگاه کارایسکاکی با چوب و سنگ قصد حمله به رختکن‌ تیم آاک را داشتند. پلیس یونان نیز با استفاده از گازهای اشک‌آور تعدادی از آنها را بازداشت کرده بود.

 


Page Generated in 0.0048 sec