printlogo


کد خبر: 138498تاریخ: 1396/8/24 00:00
سیدجلال - انصاری؛ زوج دفاعی پرسپولیس مقابل پدیده
سیدجلال – انصاری که موفق‌ترین زوج پرسپولیس در دفاع میانی (در سال‌های اخیر) بوده، از ابتدای فصل هفدهم هرگز تکرار نشده بود. این بار هم برانکو چاره دیگری ندارد وگرنه هرگز به ترکیب تیم برنده‌اش دست نمی‌زد؛ حتی با هدف استفاده از خط دفاع رویایی فصل پیش. شجاع خلیل‌زاده به خاطر درگیری‌اش با بازیکنان استقلال در شهرآورد، از همراهی پرسپولیس در بازی دوشنبه آینده برابر تیم پدیده محروم شده و محرومیتش توفیقی اجباری برای پرسپولیس و برانکو است که یک بار دیگر ترکیب دفاعی فصل پیش را که بهترین دفاع لیگ برتر شده بود، به بازی بگیرند. در واقع سرمربی کروات پرسپولیس مجبور است در نبود مدافع مورد علاقه‌اش محمد انصاری را در دفاع میانی در کنار سیدجلال حسینی به بازی بگیرد و این در حالی است که پرسپولیس در دو بازی اخیر خود مقابل استقلال و سایپا دروازه‌اش را بسته نگه داشت و باید دید آیا سیدجلال – انصاری هم مقابل زوج خطرناک خط حمله پدیده (خلعتبری و قاضی) موفق خواهند بود؟

 جلال اکبری هم از پرسپولیس شکایت می‌کندمثل خیلی دیگر از بازیکنانی که در 16-15 سال اخیر پیراهن پرسپولیس را به تن کرده‌اند، جلال اکبری هم شاکی شده و طلبش را می‌خواهد.
او که از سال 88 تا 90 بازیکن پرسپولیس بود، تهدید کرده که به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهد کرد: «130 میلیون تومان از مبلغ قراردادم از سال 90 را از پرسپولیس طلبکار هستم. البته قبلا به کمیته انضباطی شکایت کرده‌ام و آنها هم رای قطعی را به نفع من صادر کردند اما هنوز نتوانسته‌ام طلبم را از باشگاه پرسپولیس بگیرم. برای همین تصمیم گرفته‌ام موضوع را به کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارش کنم. در حال حاضر مشغول ترجمه متن شکایتم هستم و به زودی آن را ارسال خواهم کرد. آنطور که من شنیده و دیده‌ام فکر نمی‌کنم دیگر راه‌های مسالمت‌آمیز جواب بدهد. متاسفانه احترام لازم را برای بازیکنان قایل نیستند و جالب اینکه حتی با ما تماس نگرفته‌اند که بیایید مذاکره و توافق کنیم. باشگاه پرسپولیس برای منافع خودش هم شده باید هرچه سریعتر با ما توافق می‌کرد اما حالا که این اتفاق نیفتاده، من صددرصد به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهم کرد.» پرسپولیس انگار نمی‌تواند روز خوش ببیند. این تیم آنقدر طلبکار دارد که هر روز یک شکایت جدید از راه می‌رسد. باید صبر کرد و دید سرانجام این باشگاه بزرگ می‌تواند با تمام طلبکاران تسویه حساب کند.

 


Page Generated in 0.0060 sec