printlogo


کد خبر: 106836تاریخ: 1395/11/4 00:00
هواداران باید از تیم و مربی حمایت بیشتری کنند
زیدان: مصدومیت‌ها امانم را بریده
یک بازی ناامیدکننده دیگر از رونالدو در بازی رئال مادرید با مالاگا هیچ بازیکنی به اندازه رونالدو شوت نزد، شوت در چارچوب بیشتری نداشت یا مثل او در آفساید قرار نگرفت اما فوق ستاره پرتغالی همچنان جلو دروازه‌ها مشکل دارد. بر اساس آمار روزنامه مارکا او از 9 آذر تنها یک گل در جریان بازی زده و در مقابل مالاگا هم از سه فرصت خوبی که برایش پیش آمد، استفاده نکرد. برنده چهار توپ طلا در سال 2017 تنها یک گل زده که آن هم از روی نقطه پنالتی بوده. به هر حال چهارشنبه بازی سختی پیش روی رئال است که باید حتما در آن بیش از یک گل بزند چون در خانه 2 بر یک به سلتاویگو باخته و وقتش رسیده بهترین بازیکن حال حاضر جهان خودی نشان دهد.

پیروزی 2 بر یک رئال مادرید برابر مالاگا تحت الشعاع مصدومیت دو بازیکن کلیدی صدرنشین لالیگا، لوکا مودریچ و مارسلو قرار گرفت و زین الدین زیدان اگرچه از این پیروزی بعد از دو باخت متوالی خوشحال بود اما در کنفرانس خبری از این مصدومیت‌ها و همچنین بی‌توجهی هواداران
 گله کرد.
رئال مادرید باید چهارشنبه باخت 2 بر یک هفته گذشته مقابل سلتاویگو در جام حذفی را در خانه این تیم جبران کند اما دست زیدان بسته است؛ مارسلو دقیقه 25 مجبور به ترک زمین شد، مودریچ هم اواخر بازی تعویض شد. دنی کارواخال و پپه هم که بیرون هستند، به گفته مربی دانیلو و فابیو کوئنترائو هم با مشکل جسمانی مواجه هستند. خامس رودریگس و گرت بیل نیز بازیکنان هجومی رئال هستند که تیم را همراهی نمی‌کنند.
مربی فرانسوی رئال گفت: «این همه مصدومیت امانم را بریده، چهارشنبه باید بازی خود را ببریم و مسابقات زیاد دیگری در راه است و ما به تک تک بازیکنان نیاز داریم. لوکا مودریچ مشکل دارد، وضعیت مارسلو بدتر است. نمی‌دانیم چقدر جدی است، باید آزمایش شوند.»
بحث به مهاجمان کشیده شد، جایی که کریستیانو رونالدو و کریم بنزما از سوی هواداران حاضر در سانتیاگو برنابئو هو شدند: «شاید کریم و کریستیانو در این چند بازی اخیر گل نزده باشند اما من نگران نیستم. هواداران ما همیشه خیلی پرتوقعند اما گاهی بازیکنان و مربی‌ها به حمایت و عشق بیشتری نیاز دارند. وقتی با مشکل مواجه هستیم نیاز داریم که هواداران آرام باشند و از تیم حمایت کنند. چیزی که در حال حاضر نگرانم می‌کند فرم مهاجمان نیست، مصدومیت‌ها است.»
ناچو فرناندس در ترکیب اصلی به جای دانیلو قرار گرفت که با انتقادات زیادی مواجه شده اما مربی 44 ساله گفت بازیکن برزیلی را به خاطر ضعف اخیر بیرون نگذاشته: «دانیلو مشکل کوچک جسمی داشت و نتوانست بازی کند. فابیو کوئنترائو هم همینطور و بازیکنان تیم ب باشگاه هم این هفته در دسترس نبودند وگرنه یکی از جوان‌ها را به ترکیب می‌فرستادم.»
بعد از مصدومیت مارسلو، لوکاس واسکس، بال راست سختکوش تیم در دفاع راست به کار گرفته شد: «لوکاس بازی خیلی خوبی کرد اما دوست ندارم آنجا بازی کند، او یک دفاع جلوزن نیست اما بازی خوبی کرد با وجود اینکه پست تخصصی‌اش نبود.»
زیدان درباره سرخیو راموس گفت: «ما همه روی گلزنی او در ضربات کاشته حساب کرده ایم، او با 2 گلی که در این بازی زد، عالی بود.»
او همچنین به قهرمانی زمستانی تیمش اشاره کرد؛ رئال مادرید با انجام 18 بازی از قهرمانی خود در نیم‌فصل لالیگا مطمئن شده: «به همه به این خاطر تبریک می‌گویم اما واقعیت است که ما قهرمان زمستانی هستیم و این هیچ ارزشی ندارد.» او درست می‌گوید چون آخرین بار در فصل 2015-2014 رئال با مربیگری کارلو آنچلوتی در پایان نیم‌فصل قهرمان شد اما با افتی شدید و مداوم در نهایت به هیچ جامی نرسید.


Page Generated in 0.0056 sec