printlogo


کد خبر: 106275تاریخ: 1395/10/29 00:00
فتیله پیچ

شروع اردوی تیم ملی کشتی آزاد از چهارم بهمن
اسماعیل‌پور هم دعوت شد
اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در جام جهانی از چهارم بهمن ماه آغاز می‌شود. این اردو روزهای 4 تا 16 بهمن برای حضور در جام جهانی در خانه کشتی شماره یک تهران برگزار می‌شود.
از نکات جالب توجه این اردو دعوت مجدد از مسعود اسماعیل‌پور، دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان به اردو است. اسماعیل‌پور که موفق به حضور در مرحله اول انتخابی تیم ملی (مسابقات عمومی)‌ نشده بود از شورای فنی درخواست کرده بود به او فرصت مجددی بدهند که به نظر می‌رسد با دعوت او به اردو با این درخواست موافقت شده است. این تصمیم کادر فنی و شورای فنی کشتی آزاد نشان از تعقل و دور اندیشی دارد که می‌تواند منجر به حفظ کشتی‌گیر شایسته تیم ملی شود که سال‌ها بدون حاشیه در تمرینات و برنامه‌های تیم ملی حضور داشته است. خیلی خوب خواهد بود این نوع تصمیمات در کشتی فرنگی هم لحاظ شود.رقابت‌های جام جهانی ایران روزهای 28 و 29 بهمن ماه در کشورمان برگزار می‌شود.

برنامه مسابقات جام تختی اعلام شد
آغاز رسمی مسابقات از فردا
برنامه رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام تختی اعلام شد. سی و هفتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی روزهای 30 دی و اول بهمن‌ماه در رشته‌های آزاد، فرنگی و پهلوانی به صورت تیم به تیم در سالن شهید بهشتی شهر مشهد مقدس برگزار می‌شود. وزن کشی این رقابت‌ها عصر امروز برگزار خواهد شد. مسابقات جام تختی هم رسما از ساعت 9 صبح فردا آغاز می‌شود. رقابت‌های رده‌بندی و فینال هم بعد از ظهر روز جمعه در سالن شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

امضای تفاهمنامه بین استاندار و رسول خادم
میزبانی جام جهانی به کرمانشاه رسید
تفاهمنامه برگزاری جام جهانی کشتی آزاد بین اسدا... رازانی استاندار کرمانشاه، رسول خادم رییس فدراسیون کشتی و صابر رحیمی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان به امضا رسید.
 رسول خادم رییس فدراسیون کشتی روز سه شنبه در سفری به کرمانشاه با استاندار، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان و رییس هیات کشتی کرمانشاه دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار که به منظور بررسی میزبانی کرمانشاه در رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد 2017 در دفتر استاندار برگزار شد، طرفین برای برگزاری این رویداد مهم در شهر کرمانشاه به توافق رسیدند.
 اسدا... رازانی، استاندار کرمانشاه در این دیدار با ابراز خرسندی از فرصت پیش آمده، از میزبانی کرمانشاه در رقابت‌های جام جهانی کشتی حمایت و آمادگی استان را برای برگزاری این رویداد مهم اعلام کرد. رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد با حضور هشت تیم برتر دنیا روزهای 28 و 29 بهمن ماه برگزار می‌شود.

حسن یزدانی در ترکیب خراسان رضوی به میدان می‌رود
چهار کشتی گیر کمکی در ترکیب تیم خراسان رضوی در رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام تختی به میدان می‌روند. سی و هفتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی روزهای 30 دی و اول بهمن ماه در رشته‌های آزاد، فرنگی و پهلوانی به صورت تیم به تیم در سالن شهید بهشتی شهر مشهد مقدس برگزار می‌شود.
تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی خراسان رضوی نیز در این مسابقات به میدان می‌روند که در کشتی آزاد حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم و امیررضا امیری در وزن 125 کیلوگرم و در کشتی فرنگی نیز کیوان رضایی در وزن 80 و ایمان انصاری در وزن 85 کیلوگرم به‌عنوان کشتی گیر کمکی حضور خواهند داشت.
با اعلام کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد حسن یزدانی برای اولین بار در این مسابقات در وزن 86 کیلوگرم به میدان خواهد رفت. ضمن اینکه حضور او در ترکیب تیم خراسان رضوی باعث خواهد شد تا این شانس را داشته باشد که با نفرات حاضر در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد سرشاخ شود و محک نسبتا جدی را در این وزن بخورد.
 


Page Generated in 0.0055 sec